Obsahový marketing, strategie, infografika

Zajistěte si nejdůležitější propagační výhodu!

Odlišíte se od konkurence a získáte před ní významný náskok


Obsahový marketing

Pokud budete vaše obsahové aktivity na webu pravidelně a dlouhodobě rozvíjet pomocí odborné služby jakou je náš CopyMarkeťák.cz, získáte si významný náskok před konkurencí, který nebude možno jednoduše dohnat. Konkurenci znatelně odskočíte, necháte ji daleko za zády, získáte si její respekt a posunete se obchodně dopředu. Tvorba digitáního obsahu je totiž časově náročná disciplína a z dlouhodobého hlediska není tato činnost vždy jen otázkou peněz, ale hlavně jde o čas, o mnoho času, který si nelze snadno najednou koupit.

Podnikatelé, kteří toto pochopili jsou zpravidla úspěšní lídři ve svých odborech. Z našeho portfolia klientů jsou takovým dobrým příkladem třeba společnosti TEZAS servis a.s. - dlouhodobě největší tuzemský prodejce autobusů, autorizovaný dealer značky IVECO BUS nebo MYSELF kancelářská technika s.r.o. - jednička v prodeji tiskových technologií Konica Minolta a také salóny krásy HSM Schwarzkopf Professional, pro které jsme postupně vytvořili jeden z nejvýznamnějších obsahových konceptů v oblasti krásy.


Co to vlastně je obsahový marketing?

Obsahový marketing

Buďte odlišní od vaší konkurence, můžete si tak zajistit rozhodující výhodu! Klasická reklama bývá povětšinou nudná a nezáživná. Sami nejlépe víte, že reklama je nejen fádní, ale bohužel často je navíc i vyloženě otravná. Obsahový marketing na vašem webu může být ale odlišný. Chytrým obsahem můžete zákazníkům nabídnout třeba řešení jejich konkrétního problému. Originální, poučné texty vás dlouhodobě zviditelní ve vyhledávačích!
Šikovným obsahem si vybudujete loajální vztahy, protože lidé si vás zapamatují. Stanete se pro ně odbornou autoritou. Drtivá většina úspěšných podnikatelů nemá čas psát chytré texty, ale někdo musí jejich příběh správně vyprávět. Proto existuje CopyMarkeťák.cz, oblíbená služba pro firmy a podnikatele, s kterou si zvýšíte jistotu vašeho obchodního úspěchu. Stačí učinit jen jeden jednoduchý krok a zaslat nám vaší nezávaznou poptávku. Odpovíme vám co nejrychleji, maximálně do 48 hodin.

Infografika pro snadné sdílení napříč internetem

Infografika Infografika Infografika Infografika Infografika

Infografika

Názorné obrázky, dokonalá produktová videa a sympatická infografika jsou ideální propagační možnosti pro odstraňování prodejních bariér v současném digitálním světě. Vizuální propagace pomocí poutavé infografiky předává uživatelům informace graficky přehledně a tudíž i mnohem rychleji než reklamní text. Infografika je snadněji zapamatovatelná pro větší množství návštěvníků webu nebo e-shopu na rozdíl od textových sdělení. I pro oči uživatele je prohlížení infografiky příjemnější než čtení textu. Přidává též barevností na atraktivnosti obsahu a přispívá k jeho lepšímu pochopení, například u produktových informací. Zvláštní místo má v sociálních sítích, které se bez infografiky neobejdou.

Infografika zjednodušuje prezentaci a podávání informací, podporuje proto prodej a virálně se snadno šíří. Při realizaci stylu infografiky postupujeme podle našich osvědčených postupů s ohledem na cílovou skupinu a prezentační účel. CopyMarkeťák.cz realizuje veškerou rastrovou a vektorovou grafiku (v křivkách) ve formátech: PSD, PNG, JPG, AI a SVG. Nabízíme animovaná videa. Tvoříme propagační infografiku určenou pro profi e-mailovou rozesílku, jde o pokročilý e-mail marketing.


Nezávazná poptávka

(max. 5MB)

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

ACTUAL NET marketing